Linkėjimai iš Lietuvos Afganistane tarnaujantiems kariams nepaliko abejingų

Gegužės 23 dienos vakarą Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės misiją užbaigsianti septynioliktoji Lietuvos karių pamaina (PAG-17) pirmą kartą drauge susirinko PAG stovykloje esančiuose karių gerovės namuose, kur laisvi nuo tarnybos kariai paminėjo savo tarnybos draugų gimtadienius, pasveikino karo mediką iš Gruzijos su artėjančia šios šalies Nepriklausomybės diena bei kartu pasidžiaugė linkėjimais iš Lietuvos.

Renginio metu PAG-17 vadas pulkininkas Tomas Masaitis atidarė linkėjimų lagaminą, kurį prieš kariams išvykstant į misijos rajoną įteikė Lietuvos Didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos atstovės. Gražūs namiškių palinkėjimai nepaliko abejingų, o šypsenos veiduose atsirado savaime.

„Smagu ir gera širdyje, kai nuolat jaučiame artimųjų palaikymą, nors tarnaujame daugiau nei už 4000 kilometrų nuo savo Tėvynės,“- savo mintimis dalijosi PAG-17 kariai.

Goro provincijos atkūrimo grupės misiją Afganistane užbaigsianti Lietuvos karių pamaina yra suformuota Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono pagrindu.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *